Survivor Serhat Elendikten Sonra İçini Döktü


Serhat İçini Döktü
Serhat Survivor'da yaşadıklarını ve yarışmacılarla ilgili düşüncelerini anlattı. Adaların birleşmesini ve birleşme partisini görebilen ancak yarışmaya daha fazla devam edemeyen Serhat; Ünlüler adası yarışmacılarıyla kısa bir süre de olsa vakit geçirme fırsatı buldu. O bir kaç gün içerisinde de kendini sevdirmeyi başardı. Survivor adasını bir de Serhat'ın ağzından dinleyelim... Hasan Abiyle çok ortak yönümüz vardı. Ne gibi ortak yönlerimiz vardı; O da, bende Anadolu'dan geldik. Hasan abinin beni yönlendirdiğini düşünmüyorum. Yaşça bizden büyük olduğu için onu kaptanımız olarak seçtik. Bizde Hasan Ağabeyde kendimiz gibiydik.
Oyunlarda gerçekten her zaman iddialı oldum. Çünkü kazanmaya yönelik bir yapım var. Kaybetmeye asla tahammül edemiyorum. Son iki haftada gösterdiğim performansın iyi olduğunu düşünüyorum. Sahaya kazanmak için çıkıyorum. Nihat'ı her zaman rakip olarak gördüm. Güçlü bir insan vücudundan da belli zaten. Oyunlarda hep ön plandaydı.
Ben üniversite spor akademisi mezunuyum. 1500 erkeğin arasında 510 kişi girdi onlardan biride bendim. İşlerimden dolayı spordan uzak kaldım.
Kızlarda kendime en çok yakın hissettiğim arkadaşım ilk olarak Asena’ydı.  Benim esprilerimi kaldırabiliyordu fakat ilk turda elendiği için pek zaman geçirme fırsatım olmadı.
Daha sonra biraz daha Gülen'le yakınlaşmıştık fakat o da elendi. Şansın da zarif iyi bir arkadaşımızdı o da elendi. Begüm arkadaşımız kaldı.
Begümle aramızda tatlı bir çatışma vardı. Begüm kaldı ve ben elendim.
Adalar birleşmeden önce Nihat'la ilgili ön yargılarım vardı. Neden bu kadar agresif diye düşündüm. Meğer adada sorunları varmış diğer arkadaşlarıyla; o yüzdenmiş o gerginliği. Adaya gittikten sonra birkaç gün içersin de dost olduk. Maalesef ki Alp'in çok değişik egoları varmış.

Benim gözümde kendi takımımda Hasan Abi birinciliği hak ediyor.
Survivor Serhat Elendikten Sonra İçini Döktü Survivor Serhat Elendikten Sonra İçini Döktü Reviewed by Barış Sezen on 5/09/2012 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.