Survivor 2012 Günlüğü 2 Mayıs Çarşamba

Survivor 2012 Günlüğü 2 Mayıs Çarşamba
Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri yayınlanacak olan Survivor 2012 Günlüğü'nden dün kameralara neler yansıdı?
Yaşanan tatsızlıklar, kavgalar, ağlamalar... Survivor 2012 Adası’nda her gün yaşanan olaylar aslında. Ancak yarışmacılar bu tatsızlıkların üstesinden gelmek zorundalar. Survivor Adası’nda birlik olmadığı sürece yaşamak imkansız.

Survivor Ünlüler Adası olaylı bir konseyin ardından toparlanmaya başladı.  Anıl zıpkınla dalıp, balık tutmak istiyor ama denizin dalgalı oluşu ve mercan kayalarının gazabına uğramak Anıl’ı korkutuyor. Anıl’ın anlattığına göre; dalga üstten gelirken deniz de aşağıdan insanı çekiyor. Gelgit sonucu oluşan akıntı balık tutmayı zorlaştırıyor.

Tek Kız Kalıp Herkesi Göndermek Tek Amacımdı
Survivor Merve’nin gidişiyle büyük bir üzüntü yaşayan Almeda, kendini toparlamış gibi duruyor. Kişisel röportajında;  7 bayandan 2 kız kaldık; Ben ve Survivor Begüm. Aslında ünlülerde tek kız kaldım. Buraya gelmeden önce amacım buydu. Tek kız kalıp, herkesi gönderip sadece ben kalayım. Bu benim amacım. Hala benim amacım bu.

Ateş yakabilmek için oduna ihtiyaçları var. Mustafa Topaloğlu ve Anıl, ağaç kesmeye çalışıyorlar. Ancak orakları köreldiği için odunu parçalamak güçleşiyor.
TV'de yayınlanmayan, hiç bir yerde göremeyeceğiniz bu video ve her gün yeni bir video için Survivor 2012 'yi takip edin.
Nihat adaların birleşmesinde nasıl bir strateji izlemeleri gerektiğinden bahsediyor; “ Beş kişi kaldık. Bir yarışmamız var takım olarak, son bir yarışmamız var. Onda başarılı olmak istiyoruz. Takımca elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekiyor. Bir birliktelik kurmamız gerekir benim düşüncem. Çünkü adalar birleştiği zaman karşı tarafın birlikteliği bizi çabuk elemelerine sebep olabilir.”

Alp "Adada Yaşama Kabiliyeti Tek Bende Var"
Kavga gürültüden hoşlanmayan ve hep sessizliğini koruyan Alp adadaki yaşamın zorluk derecesiden; herkesi farklı etkilediğinden bahsediyor” Survivor hayatı idame etme mücadelesiyse de açık ara herkesin önünde olabileceğimi düşünüyorum. Çünkü hayatımı çok başarılı bir şekilde bir adada tek başıma yeterli olarak sürdürebileceğime inanıyorum. Ama bu kabiliyetin diğer yarışmacılarda olduğunu göremedim.”

Bu görüntüler ve daha fazlası için her gün bizi takip edip. Ünlüler Adası’nda birlik ruhu oluşuyor mu? Gönüllüler açlıklarını gidermeyi başarabilecekler mi? Adaların birleşmesine bir hafta kala nefesler tutuldu... Ada’da yaşananlardan derlenmiş en sıcak görüntülere anında ulaşın. Hepsi ve daha fazlası için her gün 10'ar dakikalık bir video sizlerle.

Hasan, Serhat ve Hayim durum değerlendirmesi yapıyor. Hasan bu üçlünün hedefinin birleşmeye kalmak olduğunu ve bunu başardıklarını söylüyor. Yarışma bittikten sonra da kopmayacaklarını söylüyor.

Hasan "Mustafa Topaloğlu Dahi Benim Rakibim"
Survivor Hasan kişisel röportajında; “Ben en başından beri herkesin kendi yeteneğine göre bir oyun alacağını ve o oyunda başarılı olabileceğini söylemiştim. Mustafa Abiyi çok zayıf görüyordu herkes Mustafa Abide bir çok oyunda kendini gösterdi ve hemen hemen oynadığı bütün oyunlarda galibiyet aldı.  Dolayısıyla ben herkesin birbiriyle rakip olduğunu düşünüyorum.”

Adanın en güçlülerinden Hasan; Adadaki herkesi kendine rakip olarak görüyor. Her yarışamcının kendine has bir yeteneği olduğunu ve kimin kime yenileceğinin asla belli olamayacağını söylüyor.

Gönüllüler açlığın ıskıntısını yaşıyor. Yarışmanın sonlarına yaklaşırken; adada erzaklar tükendi. Şu an için yiyebildikleri tek şey hindistan cevizi denebilir.
Yarışmacılar hep birlikte açlıktan dert yanıyolar. Cevher; üç gündür hiç bişey yiyemiyoruz. Erzak hiçbir şeyimiz kalmadı. Herhalde Survivor’a geldiğimizden beri en aç günlerimizden bir tanesi.” Survivor Begüm açlıktan gözlerini karardığını yürümekte dahi zorlandığını söylüyor. Hasan ise kurduğu cümle ile arkadaşlarını güldürüyor; ”Sabahtan beri hindistan cevizini ye ye... Hindistan cevizi ağacı çıkacak midemizde.”

Survivor Hayim, İstanbul’a döndükten sonra arkadaşlarına nasıl bir ziyafet çekeceğini kelimelerle anlatamıyor. Sadece tavuk üzerine bir lokantası olduğunu söyeyen Hayim, arkadaşlarını yemek yemeye doyuracağını söylüyor.

TV'de yayınlanmayan, hiç bir yerde göremeyeceğiniz bu video ve her gün yeni bir video için Survivor 2012 'yi takip edin.
Survivor 2012 Günlüğü 2 Mayıs Çarşamba Survivor 2012 Günlüğü 2 Mayıs Çarşamba Reviewed by Barış Sezen on 5/02/2012 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.