Survivor Nihat'ın Annesi Beyin Kanaması Geçirdi

Survivor Nihat'ın Annesi Beyin Kanaması Geçirdi.
Survivor’ın favori yarışmacısı Nihat Altınkaya’nın annesi Nilüfer Altınkaya beyin kanaması geçirdi. Acun Ilıcalı, özel uçağıyla Nihat’ı İstanbul’a getirdi. Hemen Dragos’taki Sema Hastanesi’nde yoğun bakıma alınan Nilüfer Altınkaya’nın burnundan kan geldiği ve yakınları tarafından acil olarak hastaneye yatırıldığı öğrenildi.
Survivor yarışması için Dominik’te olan oyuncu Nihat Altınkaya haberi duyar duymaz Ilıcalı’nın özel uçağıyla sessizce Türkiye’ye geldi. Annesi yoğun bakımda olan Survivor Nihat'ın yarışmaya devam edip etmeyeceği ise doktorların annesi konusundaki kararına göre şekillenecek.
Nilüfer Altınkaya’nın yakınları “Nilüfer son zamanlarda çok yorgundu. Yarışmanın da stresi içindeydi. Sabaha karşı 04.30’da fenalaştı, hemen hastaneye kaldırdık. Nihat önceki gün İstanbul’a geldi. Doktor ne derse ona göre hareket edeceğiz” dedi. Nihat Altıntaya hastaneden bir an olsun ayrılmazken anne Altınkaya’nın durumu dün akşama kadar ciddiyetini koruyordu.
Survivor Nihat'ın Annesi Beyin Kanaması Geçirdi Survivor Nihat'ın Annesi Beyin Kanaması Geçirdi Reviewed by Barış Sezen on 5/30/2012 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.