Survivor Anıl, Survivor Anıl Kimdir, Survivor Anıl Resimleri

Survivor Anıl Tetik Kimdir, Anıl Tetik Resimleri,Anıl Tetik,survivor Anıl Tetik,survivor Anıl,Anıl Tetik biyografisi
Survivor 2012 'ye son anda dahil olan ardından Survivor Gönüllüler takımından Survivor Ünlüler takımına geçer Survivor Anıl şu anda adada en çok merak edilen isim...
Survivor Anıl'ın Motor Sporları Merakı
Survivor Anıl Tetik Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı öğrencisi 19 yaşında motosikletle tanışıp 6 ay sonra Türkiye Şampiyonu olmuş bir genç… Film senaryolarını aratmayan bir öyküye sahip genç sporcu, yarışabilmek için 4 ayda tam 23 kilo verdi.
Amerikalı hocalardan aldığı 1 aylık eğitimle pist yarışlarına katılan Survivor Anıl, ailesinin karşı çıkmasına rağmen tutku ve azmini yitirmeden çalışarak şampiyonluk ipini göğüsledi.
Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı, izlenme rekorları kıran 2012 “Survivor ünlüler gönüllüler” yarışmasında gönüllüler takımından Meter Mevsimler’in yarışmadan son anda çıkması ile yerine Motor yarışlarında Türkiye Şampiyonu olmuş Anıl Tetik, dahil oldu. Peki kimdir Anıl Tetik, Anıl Tetik biyografisi.
İstanbul doğumlu olan Anıl Tetik, 20 yaşında, Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı öğrencisi. Küçüklüğümden beri motor tutkusu olan Tetik, büyüdükçe bu işe gönül koymuş ama ailesinin tehlikeli bir şey olduğu için karşı çıkmış daha sonrada Anıl Tetik’e destek vermişler. 100 kilo olan Anıl Tetik, işe kilo vermekle başlamış ve 4 ayda tam 23 kilo vermiş. Amerikalı hocalardan aldığı 1 aylık eğitimle pist yarışlarına katılan Anıl Tetik, Motor yarışında 3 kere Türkiye birinciliği almış ve şimdide “Survivor ünlüler gönüllüler” yarışmasında izlemekteyiz.

Resimlerin üzerine tıklayarak orjinal boyutlarını görebilirsiniz!
Survivor Anıl, Survivor Anıl Kimdir, Survivor Anıl Resimleri Survivor Anıl, Survivor Anıl Kimdir, Survivor Anıl Resimleri Reviewed by Barış Sezen on 4/12/2012 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.