Survivor 2012 Günlüğü 13 Nisan Cuma

Survivor Günlüğü - 13.04.2012
Ada'da Barakuda Sevinci
Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri yayınlanacak olan Survivor Günlüğü'nden dün kameralara neler yansıdı? İşte Survivor Günlüğü'nden ekranlara yansımayan çok özel görüntüler sizlerle.

Buradaki arılar farklı...
Ada'nın kaçınılmaz sorunlarından biri de binbirçeşit böcek olması. İklim değişikliği sebebiyle böcek türleri de Türkiye'dekinden oldukça farklı. Survivor yarışmacıları zaman zaman böceklerle sorun yaşıyorlar.

Mustafa Topaloğlu'nun başına gelen talihsiz kaza yarışmacı arkadaşlarını endişelendirdi. Survivior Mustafa Topaloğlu "Sabaha kadar ağrıdı. Bir ara yandım dedim. Bütün vücudum tepter oldu. Yoksa zehirlimiydi de ben terledim."

Mustafa Topaloğlu hissettiği acıyı şu sözleriyle anlattı; "Dün gece çok büyük bir aksilik oldu. Terliğin içine girmiş buranın yabani arısı. Ayağımı soktu. Olağan üstü bir acı. Ben arıcıyım,  babam arıcı. Biz arıları biliriz; 5-10-15 tane arı sokar bu kadar acı hissetmezdim."

Ada'da barakuha sevinci...
Survivor Alp dur durak bilmiyor. Ada'daki hayvanları rahat bırakmayan yarışmacı bu kez denizin bereketinden payını aldı.
Alp, balığı yakalayış anını şu şekilde anlattı "Ağa yaklaştıkça suyun içerisinde; ileride birşeyin hareket ettiğini gördüm. O birşeyde beni gördü. Allah'tan kuyruk tarafındaydm ve boynunu cevirip bana bakmaya başladı. Tehlikeli bir balık her an herşeyi yapabilir. Neticede yakalanmış, o can havliyle herşeyi yapabilir."

Survivor Nihat'ın ve Survivor Anıl'ın uzun zamandır peşinde olduğu ama yakalamayı başaramadığı; Kılıç balığına benzeyen "Barakuda" balığını ağına düşüren yarışmacı Alp oldu.
Mustafa Topaloğlu karınlarını doyuracak dev balığa; her zaman ki gibi minnet konuşmasını yaptı;  "Oğlum biz şu anda inanılmaz açtık. Kusura bakma, geberecektik. Yetiştin imdadımıza. Sana minnettarız ve teşekkürüz. Arkadaşlarına söyle arada gelsinler, hepinizi istemiyoruz. "happy" balık yok. Arada bir gelin."

Bu görüntüler ve daha fazlası için her gün bizi takip edin. Ada’da yaşananlardan derlenmiş en sıcak görüntülere anında ulaşın. Survivor 2012 Adası’nı gün içinde de takip edebilir; sevdiğiniz yarışmacıların ekranlara yansımayan günlük hallerine şahitlik edebilirsiniz.

Bir daha pilav görmek istemiyorum...
Survivor Şansın güne yorgun başladı. Survivor Begüm ile Şansın tüm gece fareler yüzünden uyuyamıyınca çareyi sahilde oyalanmakta buldular ama orada da sinekler kızları rahat bırakmadı.

Şansın ve Survivor Hayim bir yandan sahilde yürürken; bir yanda da yedikleri yemekler hakkında konuşuyorlardı; Şansın"deniz suyuna pirinç pilavı yapmaktan iflağımız kurudu." Hayim "Allah günah ayzmasın. İstanbul'a gideyim, bir daha 1-2 ay pirinç yemem.
Pilavı artık menülerinden çıkaran yarışmacılar bir daha pilav görmek istemiyorlar.

Survivor Gönüllüler Adası'nın dün ki menüsünde yine pilav vardı. Sulu pilavın suyunu içemeyen yarışmacıları, Hasan'ın yaptığı az sulu pilav daha bir mutlu etti.

Survivor Begüm'den survivor pilav tarifi...
Ödül oyununda kazandıkları duş ödülü,adalarından gidince yarışmacılar hüzünlendi. Ada'da medeniyet simgesi gibi gördükleri duş yarışmacıları oldukça mutlu etmişti. Yıkandıktan sonra aldıkları haz ve koku yarışmacılara kısa süreliğine de olsa Ada'da olduklarını unutturmuştu.
Survivor Serhat "Bir ara şampuanı yemeyi bile düşündüm tatlı niyetine. Harbi söylüyorum çorbayla karıştırıp. Niye olmasın mis gibi kokuyordu. İnsanın yiyesi geliyodu.

Survivor Cevher'in deyimiyle ;Temizlikten yoksun bir şekilde; kir pas içinde adalara, yarışmalara herşeye deam ediyorlar.
begümden, arkadaşlarına survivor pilavı tarifi; Bir Begüm avucu pirinç, 2 Begüm avucu un, 2 tane Survivor bardağı deniz suyu, biraz kum, biraz köz...
TV'de yayınlanmayan hiç bir yerde göremeyeceğiniz bu video ve her gün yeni bir video için bizi takip edin..
Survivor 2012 Günlüğü 13 Nisan Cuma Survivor 2012 Günlüğü 13 Nisan Cuma Reviewed by Barış Sezen on 4/14/2012 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.