Survivor - İşte adada ilk gün


İşte Adada İlk Gün

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2012 yarışmasında mücadele edecek olan 7 ünlü-8 gönüllü yarışmacı uzun bir yolculuktan sonra Dominik Cumhuriyeti’ne ulaştı ve daha ilk günde ada şartlarına uyum sağlamakta zorlandı.

Türkiye ile 8 saatlik zaman farkı ve iklim farklılığı nedeniyle vücut dengeleri bozulan yarışmacıların yorgunlukları dikkat çekti. Yarışmacıların bazıları havaalanında, bazıları ise adaya adım atar atmaz ilk buldukları yere kıvrılıp uyudu.

Yarışma için aylar öncesinden hazırlık yapmaya başlayan Acun Medya  ekibi, Dominik Cumhuriyeti’ne çıkarma yaptı. Çekimler de 100 Acun Medya’dan, 100 proje format ekibinden, 100 de yerli halktan olmak üzere toplam 300 kişi çalışıyor.

Ünlüler ve Gönüllüler adasında 2 adet jimmy jib ve 9 adet de aktüel kamera sürekli kayıt yapıyor. Yarışmacıların her anları kayıt altına alınıyor. Programın teknik alt yapısı içinse aylar öncesinden adaya yayın istasyonları kuruldu.

Gönüllüler takımı adadaki keşif gezisinin ardından birbirleriyle kaynaşmaya başladı. Ekip üyelerinin ünlülere karşı birbirlerini motive etmeleri dikkat çekti.

Uzun yolculuğun ardından yorgun düşen yarışmacılar, ayaklarının tozuyla yarışmalara da başladı. Bu arada ünlüler takımından Nihat Alptuğ Altınkaya fit vücuduyla dikkat çekti.

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının ikincisi bu akşam saat 20.00’de ekrana gelecek. 15 yarışmacının Dominik Cumhuriyeti’ndeki bir adada 90 gün boyunca hem doğayla hem birbirleriyle mücadele edeceği yarışmadan ilk görüntüler...
Survivor - İşte adada ilk gün Survivor - İşte adada ilk gün Reviewed by Barış Sezen on 3/19/2012 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.